Birkózás: az ESMTK csapata nyerte meg az Extraligát

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2017.11.05. 19:21
null
Az ESMTK Extraliga-győztes csapata
Vasárnap a kiskunfélegyházi KÉSZ Arénában került sor a birkózó csapatbajnokság legmagasabb osztálya, az Extraliga második, egyben záró fordulójára. Az első körben némi meglepetésre a Pénzügyőr végzett az élen a tavalyi csb-győztes ESMTK előtt. Ezúttal viszont az erzsébetiek mind az öt mérkőzésüket megnyerték, így a dobogó tetejére léptek, mögöttük a Pénzügyőr lett az ezüst-, a Cegléd pedig a bronzérmes.

 

 

A ceglédi gárdában szőnyegre léptek a Lőrincz-fivérek is, Tamás ezúttal 75 helyett 85, Viktor pedig 85 helyett 130 kilóban vitézkedett. A másodosztálynak számító NB I-et az Újpest nyerte.

Az Extraliga végeredménye: 1. ESMTK, 2. Pénzügyőr SE, 3. Ceglédi VSE, 4. Csepeli BC, 5. Ferencvárosi TC, 6. Vasas SC.

Legfrissebb hírek

Gyertyagyújtással emlékeznek Németh Zsanettre

Birkózás
2026.06.24. 15:18

Gyász: tragikus hirtelenséggel elhunyt a birkózó Németh Zsanett

Birkózás
2026.06.23. 16:31

Egyetemi világbajnokot ünnepel a magyar muaythai

Egyéb egyéni
2026.06.15. 12:49

Lévai Tamás nyerte a klasszisok csatáját kötöttfogású 87 kilogrammban

Birkózás
2026.06.13. 20:41

Lőrincz Tamás: Meg kell védeni az értékeinket!

Egyéb egyéni
2026.06.02. 08:14

Lőrincz Tamás indul a Magyar Birkózók Szövetsége elnöki posztjáért

Birkózás
2026.06.01. 09:21

Birkózás: lemondott Németh Szilárd, az MBSZ elnöke

Birkózás
2026.05.29. 11:38

Bahrein helyett Kazahsztánban rendezik meg az idei birkózó-vb-t

Birkózás
2026.05.22. 19:01
Ezek is érdekelhetik