Birkózás: az ESMTK csapata nyerte meg az Extraligát

Az ESMTK Extraliga-győztes csapata
Vasárnap a kiskunfélegyházi KÉSZ Arénában került sor a birkózó csapatbajnokság legmagasabb osztálya, az Extraliga második, egyben záró fordulójára. Az első körben némi meglepetésre a Pénzügyőr végzett az élen a tavalyi csb-győztes ESMTK előtt. Ezúttal viszont az erzsébetiek mind az öt mérkőzésüket megnyerték, így a dobogó tetejére léptek, mögöttük a Pénzügyőr lett az ezüst-, a Cegléd pedig a bronzérmes.
A ceglédi gárdában szőnyegre léptek a Lőrincz-fivérek is, Tamás ezúttal 75 helyett 85, Viktor pedig 85 helyett 130 kilóban vitézkedett. A másodosztálynak számító NB I-et az Újpest nyerte.
Az Extraliga végeredménye: 1. ESMTK, 2. Pénzügyőr SE, 3. Ceglédi VSE, 4. Csepeli BC, 5. Ferencvárosi TC, 6. Vasas SC.
Legfrissebb hírek

Gyertyagyújtással emlékeznek Németh Zsanettre
Birkózás
2026.06.24. 15:18

Egyetemi világbajnokot ünnepel a magyar muaythai
Egyéb egyéni
2026.06.15. 12:49

Lőrincz Tamás: Meg kell védeni az értékeinket!
Egyéb egyéni
2026.06.02. 08:14

Birkózás: lemondott Németh Szilárd, az MBSZ elnöke
Birkózás
2026.05.29. 11:38
Ezek is érdekelhetik




