Vitorlázás: magyar ezüstérem az évzárón
Magyar ezüstérmest avattak Érdi Mária személyében az év utolsó jelentős nemzetközi vitorlás versenyén, a spanyolországi Palamósban rendezett Christmas Race-en.
A hazai sportági szövetség szombati beszámolója szerint az ifjúsági világ- és Európa-bajnok a női Laser Radial osztályban indulva a harmadik helyen ért célba az éremfutamon, ezzel megőrizte második helyét összetettben.
„Most jöhet egy kis pihenés, otthon karácsonyozom, a következő versenyem pedig a Miamiban megrendezendő világkupa lesz január közepén” – nyilatkozta a sajtóközleményben Érdi Mária.
A 470-es hajóosztályban Gyapjas Balázs és Gyapjas Zsombor párosa a 4. helyet szerezte meg.
A spanyolországi évzáró viadalon öt kontinensről 600 versenyző indult 12 hajóosztályban.
Legfrissebb hírek

Érdi Mária: A célunk, hogy a világ legjobbjai legyünk
Egyéb egyéni
2026.05.28. 14:00

Vitorlázás: Érdi Mária továbbra is az élen az ILCA Eb-n
Egyéb egyéni
2026.05.20. 17:26

Vitorlázás: Érdi Mária az élre állt az ILCA Eb-n
Egyéb egyéni
2026.05.19. 18:08

ILCA Eb: Érdi Mária kilencedik az első nap után
Egyéb egyéni
2026.05.18. 19:35

Érdi Mária Eb-éremért megy az Adriára
Egyéb egyéni
2026.04.28. 11:32
Ezek is érdekelhetik



