Birkózás: Szél Anna ezüstérmet szerzett a kadét vb-n
Szél Anna ezüstérmet szerzett a zágrábi kadét birkózó-világbajnokságon.
A viadalon három női birkózónk is szőnyegre lépett csütörtökön, a kétszeres korosztályos Eb-győztes Szél Anna (57 kg) a döntőben, miután német, indiai, moldovai és kínai riválisát is legyőzte. A japán Ozakit sajnos már nem sikerült, így ezüstérmes lett az orosházi kiválóság.
A ferencvárosi Szabados Noémi (65 kg) a bronzmérkőzésen volt érintett, s mivel kikapott az orosz Gluharevától, ötödik lett.
Nagy Nikolett (53 kg) indiai legyőzője a fináléig jutott, így a csepeli lány pénteken a vigaszágon folytathatja, három kötöttfogású honfitársunk pedig akkor kezdi a vb-t.
Legfrissebb hírek

Gyertyagyújtással emlékeznek Németh Zsanettre
Birkózás
2026.06.24. 15:18

Egyetemi világbajnokot ünnepel a magyar muaythai
Egyéb egyéni
2026.06.15. 12:49

Lőrincz Tamás: Meg kell védeni az értékeinket!
Egyéb egyéni
2026.06.02. 08:14

Birkózás: lemondott Németh Szilárd, az MBSZ elnöke
Birkózás
2026.05.29. 11:38
Ezek is érdekelhetik




