Dormagenben rendezték meg a női birkózó Német Nagydíjat, amelyen a magyarok közül az ifjúsági olimpiai ezüstérmes, kadét korosztályban kétszeres Európa-bajnok és vb-2., illetve -3. Szél Anna ezüstérmes lett.
A még mindig csak 18 éves kiválóság az 57 kilósok között már a felnőtt mezőnyben állhatott a dobogó második fokára, miután egy-egy olasz és amerikai riválisa felülmúlása után a döntőben kikapott a vb-ezüst- és bronzérmes, Afrika-bajnok nigériai klasszistól, Odunajo Adekuorojétól.
A 65 kg-ban Sleisz Gabriella 5. lett.
Legfrissebb hírek

Gyertyagyújtással emlékeznek Németh Zsanettre
Birkózás
2026.06.24. 15:18

Egyetemi világbajnokot ünnepel a magyar muaythai
Egyéb egyéni
2026.06.15. 12:49

Lőrincz Tamás: Meg kell védeni az értékeinket!
Egyéb egyéni
2026.06.02. 08:14

Birkózás: lemondott Németh Szilárd, az MBSZ elnöke
Birkózás
2026.05.29. 11:38
Ezek is érdekelhetik



