Öttusa-vk: három magyar került döntőbe Szófiában
Szófiában rendezték meg az öttusa Világkupa-sorozat 2. állomását, s lezajlott már a női, illetve a férfi selejtező is.
A Magyar Öttusaszövetség információi szerint három versenyző jutott be a fináléba, miután a nőknél Guzi Blanka és Gulyás Michelle, a férfiaknál Regős Gergely vette sikerrel a selejtezőt.
Pénteken a női, szombaton a férfi döntőt, vasárnap a vegyes váltók versenyét rendezik meg.
A világkupa-sorozat következő állomása Székesfehérváron lesz, majd Prága látja vendégül az öttusázókat. A Világkupa döntőjének Tokió ad otthont, ahol a győztesek kvótát szereznek a 2020-as olimpiára.
Legfrissebb hírek

Guzi Blanka megnyerte a hazai öttusavilágkupa-versenyt!
Egyéb egyéni
2026.06.12. 18:14

Öttusa: Erdős Rita is döntős a BOK-csarnokban
Egyéb egyéni
2026.06.11. 15:59
Ezek is érdekelhetik






