Birkózó-vb: tömeg várta az éjfélkor landoló érmeseket – galéria

T. I.T. I.
2019.09.19. 08:29
Szerdán éjfél körül Nur-Szultanból Budapestre érkezett az „aranygép”, amely az olimpiai kvalifikációs vb-ről hozta haza a kötöttfogású birkózó-válogatott tagjait, köztük a világbajnok Lőrincz Tamást, az ezüstérmes Lőrincz Viktort és a bronzérmes Korpási Bálintot. A kései óra ellenére a repülőtéri fogadáson ott volt többek között Németh Szilárd, a Magyar Birkózószövetség és Gergely István, a BHSE elnöke.
Hazatértek az érmes birkózók (Fotó: MBSZ/Róth Tamás) 
A KÉPRE KATTINTVA GALÉRIA NYÍLIK!
Hazatértek az érmes birkózók (Fotó: MBSZ/Róth Tamás) A KÉPRE KATTINTVA GALÉRIA NYÍLIK!

 

Kulcsár Krisztián, a Magyar Olimpiai Bizottság elnöke együtt utazott a birkózókkal, hiszen ő is ott volt a vb-n – olvasható a szövetség beszámolójában.

Legfrissebb hírek

Szobatársa elárulta, szerinte mi vezethetett Németh Zsanett halálához

Birkózás
14 órája

Gyertyagyújtással emlékeznek Németh Zsanettre

Birkózás
2026.06.24. 15:18

Gyász: tragikus hirtelenséggel elhunyt a birkózó Németh Zsanett

Birkózás
2026.06.23. 16:31

Egyetemi világbajnokot ünnepel a magyar muaythai

Egyéb egyéni
2026.06.15. 12:49

Lévai Tamás nyerte a klasszisok csatáját kötöttfogású 87 kilogrammban

Birkózás
2026.06.13. 20:41

Lőrincz Tamás: Meg kell védeni az értékeinket!

Egyéb egyéni
2026.06.02. 08:14

Lőrincz Tamás indul a Magyar Birkózók Szövetsége elnöki posztjáért

Birkózás
2026.06.01. 09:21

Birkózás: lemondott Németh Szilárd, az MBSZ elnöke

Birkózás
2026.05.29. 11:38
Ezek is érdekelhetik