Tisztújítás: Molnár Zoltán maradt a Magyar Edzők Társaságának elnöke
Újabb négy évre Molnár Zoltánt választotta elnökévé a Magyar Edzők Társasága, amely a Sport Házában tartotta tisztújító közgyűlését.
A három alelnök Kemény Dénes, Mészáros János és Mocsai Lajos lett.
A felügyelő bizottságnak új elnöke lesz: Józsa Alíz – közölte a szervezet.
Legfrissebb hírek

Varga Tamás: Kemény Dénes tanított meg csapatemberré válni
Vízilabda
2026.05.09. 10:42

Megnyílt a SPIRIT Olimpiai Tanulmányok Kutatási Központ
Egyéb egyéni
2026.03.19. 16:37
Ezek is érdekelhetik






