Birkózás: két magyar érem az emlékverseny első napján

2020.01.10. 22:02
A törökök olimpiai, világ- és Európa-bajnokának tiszteletére rendezett 48. Yasar Dogu-emlékversennyel kezdődött a nemzetközi birkózóidény a mieink számára. A női és szabadfogású viadal első napján két magyar érem született – olvasható a magyar szövetség hírlevelében.

A 2019-es Európa-bajnok Barka Emese (57 kg) tussal verte az Eb-3., riói olimpikon török Günt és az U23-as Eb-győztes Galambos Ramónát is, majd a döntőben 7-6-ra a háromszoros kontinensbajnok, vb-2. bolgár Dudovát, s a dobogó tetejére léphetett. Galambos végül harmadik lett, mert felülmúlt még két hazai versenyzőt.

Legfrissebb hírek

Szobatársa elárulta, szerinte mi vezethetett Németh Zsanett halálához

Birkózás
16 órája

Gyertyagyújtással emlékeznek Németh Zsanettre

Birkózás
2026.06.24. 15:18

Gyász: tragikus hirtelenséggel elhunyt a birkózó Németh Zsanett

Birkózás
2026.06.23. 16:31

Egyetemi világbajnokot ünnepel a magyar muaythai

Egyéb egyéni
2026.06.15. 12:49

Lévai Tamás nyerte a klasszisok csatáját kötöttfogású 87 kilogrammban

Birkózás
2026.06.13. 20:41

Lőrincz Tamás: Meg kell védeni az értékeinket!

Egyéb egyéni
2026.06.02. 08:14

Lőrincz Tamás indul a Magyar Birkózók Szövetsége elnöki posztjáért

Birkózás
2026.06.01. 09:21

Birkózás: lemondott Németh Szilárd, az MBSZ elnöke

Birkózás
2026.05.29. 11:38
Ezek is érdekelhetik