Birkózás: Németh Zsanett ezüstérmes lett Isztambulban

2020.01.12. 21:34
Isztambulban, a hagyományos, immár 48. Yasar Dogu-emlékversennyel indult a nemzetközi birkózóidény. A magyarok a nők között voltak érdekeltek, s a vasárnapi záró napon Németh Zsanett (76 kg) ezüstérmes lett – tájékoztatott a magyar szövetség hírlevelében.

Eb-2. kiválóságunk a junior világbajnok azeri Alijevát 14:0-ra, az U23-as vb-n és Ázsia-játékokon is 3. kirgiz Kizit 4:0-ra verte, a döntőben pedig 14:4-re kikapott a világ- és Európa-bajnok török Adartól. Összesen három magyar állhatott a dobogóra: korábban 57 kg-ban Barka Emese arany-, Galambos Ramóna bronzérmes lett.

Legfrissebb hírek

Szobatársa elárulta, szerinte mi vezethetett Németh Zsanett halálához

Birkózás
5 órája

Gyertyagyújtással emlékeznek Németh Zsanettre

Birkózás
2026.06.24. 15:18

Gyász: tragikus hirtelenséggel elhunyt a birkózó Németh Zsanett

Birkózás
2026.06.23. 16:31

Egyetemi világbajnokot ünnepel a magyar muaythai

Egyéb egyéni
2026.06.15. 12:49

Lévai Tamás nyerte a klasszisok csatáját kötöttfogású 87 kilogrammban

Birkózás
2026.06.13. 20:41

Lőrincz Tamás: Meg kell védeni az értékeinket!

Egyéb egyéni
2026.06.02. 08:14

Lőrincz Tamás indul a Magyar Birkózók Szövetsége elnöki posztjáért

Birkózás
2026.06.01. 09:21

Birkózás: lemondott Németh Szilárd, az MBSZ elnöke

Birkózás
2026.05.29. 11:38
Ezek is érdekelhetik