Isztambulban, a hagyományos, immár 48. Yasar Dogu-emlékversennyel indult a nemzetközi birkózóidény. A magyarok a nők között voltak érdekeltek, s a vasárnapi záró napon Németh Zsanett (76 kg) ezüstérmes lett – tájékoztatott a magyar szövetség hírlevelében.
Eb-2. kiválóságunk a junior világbajnok azeri Alijevát 14:0-ra, az U23-as vb-n és Ázsia-játékokon is 3. kirgiz Kizit 4:0-ra verte, a döntőben pedig 14:4-re kikapott a világ- és Európa-bajnok török Adartól. Összesen három magyar állhatott a dobogóra: korábban 57 kg-ban Barka Emese arany-, Galambos Ramóna bronzérmes lett.
Legfrissebb hírek

Gyertyagyújtással emlékeznek Németh Zsanettre
Birkózás
2026.06.24. 15:18

Egyetemi világbajnokot ünnepel a magyar muaythai
Egyéb egyéni
2026.06.15. 12:49

Lőrincz Tamás: Meg kell védeni az értékeinket!
Egyéb egyéni
2026.06.02. 08:14

Birkózás: lemondott Németh Szilárd, az MBSZ elnöke
Birkózás
2026.05.29. 11:38
Ezek is érdekelhetik



