Súlyemelés: másodszor is elhalasztották az Ázsia-bajnokságot
A koronavírus-járvány miatt Üzbegisztánban sem rendezik meg áprilisban a súlyemelők Ázsia-bajnokságát.
A kontinensviadalnak eredetileg Kazahsztán adott volna otthont április 16. és 25. között, de a nemzetközi szövetség (IWF) február közepén bejelentette: mivel Kazahsztán korlátozta a ki- és beutazást Kína, valamint a vele szomszédos országok tekintetében, új helyszínt kellett keresnie.
A választás Taskentre esett, csütörtöki dátumozással azonban már az olvasható az IWF honlapján, hogy a vírus terjedése és az azzal összefüggésben számos országot érintő utazási korlátozások miatt a helyi szervezőbizottság úgy döntött, későbbi, egyelőre nem konkretizált időpontra halasztja az Ázsia-bajnokságot.
Legfrissebb hírek

A súlyemelő-szövetség önálló szakága lesz a kettlebell
Egyéb egyéni
2026.05.17. 10:46

Újvári Lajos 16. lett összetettben a súlyemelő Eb-n
Egyéb egyéni
2026.04.22. 20:18
Ezek is érdekelhetik






