Birkózás: a női válogatott két tagjának pozitív lett a tesztje
A Magyar Birkózószövetség (MBSZ) a hivatalos honlapján jelezte, a női válogatott két tagjának pozitív lett a koronavírustesztje.
A szövetség tájékoztatása szerint a két birkózó enyhe tüneteket tapasztalt magán. Mindketten pozitív mintát adtak, ezért házi karanténba vonultak.
Az MBSZ több mint harminc tesztet végzett el a két versenyző társain, és mindegyik negatív lett.
A felkészülés az egészségügyi szabályok betartásával folytatódik a válogatottban és a klubokban.
Az MBSZ több mint harminc tesztet végzett el a két versenyző társain, és mindegyik negatív lett.
A felkészülés az egészségügyi szabályok betartásával folytatódik a válogatottban és a klubokban.
Legfrissebb hírek

Gyertyagyújtással emlékeznek Németh Zsanettre
Birkózás
2026.06.24. 15:18

Egyetemi világbajnokot ünnepel a magyar muaythai
Egyéb egyéni
2026.06.15. 12:49

Lőrincz Tamás: Meg kell védeni az értékeinket!
Egyéb egyéni
2026.06.02. 08:14

Birkózás: lemondott Németh Szilárd, az MBSZ elnöke
Birkózás
2026.05.29. 11:38
Ezek is érdekelhetik




