Birkózás: a női válogatott két tagjának pozitív lett a tesztje

R. B.R. B.
2020.09.10. 08:26
A Magyar Birkózószövetség (MBSZ) a hivatalos honlapján jelezte, a női válogatott két tagjának pozitív lett a koronavírustesztje.

A szövetség tájékoztatása szerint a két birkózó enyhe tüneteket tapasztalt magán. Mindketten pozitív mintát adtak, ezért házi karanténba vonultak.

Az MBSZ több mint harminc tesztet végzett el a két versenyző társain, és mindegyik negatív lett.

A felkészülés az egészségügyi szabályok betartásával folytatódik a válogatottban és a klubokban.




Az MBSZ több mint harminc tesztet végzett el a két versenyző társain, és mindegyik negatív lett.

A felkészülés az egészségügyi szabályok betartásával folytatódik a válogatottban és a klubokban.


Legfrissebb hírek

Szobatársa elárulta, szerinte mi vezethetett Németh Zsanett halálához

Birkózás
2 órája

Gyertyagyújtással emlékeznek Németh Zsanettre

Birkózás
2026.06.24. 15:18

Gyász: tragikus hirtelenséggel elhunyt a birkózó Németh Zsanett

Birkózás
2026.06.23. 16:31

Egyetemi világbajnokot ünnepel a magyar muaythai

Egyéb egyéni
2026.06.15. 12:49

Lévai Tamás nyerte a klasszisok csatáját kötöttfogású 87 kilogrammban

Birkózás
2026.06.13. 20:41

Lőrincz Tamás: Meg kell védeni az értékeinket!

Egyéb egyéni
2026.06.02. 08:14

Lőrincz Tamás indul a Magyar Birkózók Szövetsége elnöki posztjáért

Birkózás
2026.06.01. 09:21

Birkózás: lemondott Németh Szilárd, az MBSZ elnöke

Birkózás
2026.05.29. 11:38
Ezek is érdekelhetik