Gyász: elhunyt Vörös György örökös magyar bajnok tollaslabdázó
Hosszan tartó súlyos betegség után, életének 62. évében elhunyt Vörös György örökös magyar bajnok tollaslabdázó.
A hírről Csorba József, a magyar szövetség elnöke tájékoztatta az MTI-t csütörtökön.
Vörös a Honvéd Zrínyi SE játékosaként 29 magyar bajnoki címet szerzett: egyéniben 5, férfi párosban 7, vegyes párosban 9, míg csapatban 8 alkalommal győzött, emellett háromszor volt az év tollaslabdázója. Nevelőegyesületét játékos-pályafutása után edzőként is szolgálta.
Vörös Györgyöt a Magyar Tollaslabda-szövetség saját halottjának tekinti, temetéséről később intézkednek.
Legfrissebb hírek

Gyász: elhunyt a Rába ETO válogatott csatára
Labdarúgó NB I
2026.06.26. 22:14

Gyertyagyújtással emlékeznek Németh Zsanettre
Birkózás
2026.06.24. 15:18

Vb 2026: halálos áldozat a jordániai tolongásban
Foci vb 2026
2026.06.23. 14:48

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti
Tenisz
2026.06.19. 20:01
Ezek is érdekelhetik




