Birkózás: Hegedüs Csaba elkapta a koronavírust, kórházban kezelik

Hegedüs Csabát kórházban ápolják (Fotó: Földi Imre, archív)
A 24.hu közölte, sportági forrásunk pedig megerősítette, hogy koronavírus-fertőzés miatt kórházba került a Magyarország századik olimpiai bajnoki címét szerző birkózó, Hegedüs Csaba.
Úgy tudjuk, hogy a korábbi sportági elnök állapota jó és stabil. A 24.hu azt írja, Hegedüs Csaba a múlt héten amiatt nem vett részt a szövetség 100. születésnapja alkalmából tartott szűk körű rendezvényen, mert nem érezte jól magát. A tesztek kimutatták, hogy a 72 éves legenda elkapta a koronavírust.
Szerdán kiderült, hogy az 1972-es müncheni játékok aranyérmesét kórházba kellett szállítani – nincs lélegeztetőgépen, de a véroxigénszintje nem kielégítő.
Legfrissebb hírek

Gyertyagyújtással emlékeznek Németh Zsanettre
Birkózás
2026.06.24. 15:18

Egyetemi világbajnokot ünnepel a magyar muaythai
Egyéb egyéni
2026.06.15. 12:49

Lőrincz Tamás: Meg kell védeni az értékeinket!
Egyéb egyéni
2026.06.02. 08:14

Birkózás: lemondott Németh Szilárd, az MBSZ elnöke
Birkózás
2026.05.29. 11:38
Ezek is érdekelhetik




