
Hegedüs Csabát már kiengedték a kórházból (Fotó: Matey István/Hajdú-Bihari Napló – archív)
Korábban beszámoltunk róla, hogy március végén Hegedüs Csaba, Magyarország századik olimpiai bajnoki címét megszerző korábbi birkózó elkapta a koronavírust és kórházba került. A legfrissebb információk szerint az olimpikont szombaton, feleségét vasárnap kiengedték a kórházból.
Hegedüs Csaba még márciusban kapta el a koronavírust, majd kórházba is kellett szállítani. Épp úgy, mint feleségét, aki szintén megfertőződött. A legutóbbi információk arról szóltak, hogy egyelőre mind a ketten kezelésre szorulnak, de állapotuk stabil.
A Nemzeti Sport korábbi főszerkesztője, Szekeres István vasárnap saját Facebook-oldalán tett közzé egy bejegyzést, melyben tudatta, hogy a 72 éves legendát szombaton, feleségét vasárnap kiengedték a kórházból, miután mind a ketten negatív tesztet produkáltak.
Legfrissebb hírek

Gyertyagyújtással emlékeznek Németh Zsanettre
Birkózás
2026.06.24. 15:18

Egyetemi világbajnokot ünnepel a magyar muaythai
Egyéb egyéni
2026.06.15. 12:49

Lőrincz Tamás: Meg kell védeni az értékeinket!
Egyéb egyéni
2026.06.02. 08:14

Birkózás: lemondott Németh Szilárd, az MBSZ elnöke
Birkózás
2026.05.29. 11:38
Ezek is érdekelhetik



