A Debreceni Sportcentrum csapata nyerte vasárnap a triatlonosok Lengyeltótiban rendezett vegyesváltó országos bajnokságát.
A tavaly bronzérmes, ezúttal győztes debreceni csapat – Pusztai Dóra, Daróczi Péter, Dobi Gergő, Dobi Lili összeállításban – kereken 1:50 óra alatt teljesítette a távot, amelynek során a váltó tagjaira fejenként 400 méter úszás, 8 kilométer kerékpározás, majd zárásként 2 kilométer futás várt.
A második helyen a tiszaújvárosiak, a harmadikon utánpótlás-együttes tagjai, a kőszegiek végeztek.
A verseny az utolsó pároknál dőlt el a debreceniek javára, Dobi Lili már az úszás során kidolgozott magának egy nagyobb előnyt, melyből Lehmann Sárának ugyan futásban sikerült valamennyit lefaragnia, utolérni viszont már nem tudta debreceni riválisát.
Legfrissebb hírek

A magyar triatlon ünnepi hétvégéje
Képes Sport
Tegnap, 6:24

Triatlon Eb: Dévay Márk ötödik, Kropkó Márta hatodik
Egyéb egyéni
2026.06.13. 23:20
Ezek is érdekelhetik





