Birkózás: Mosolygok, mint a tejbetök – így vette át a vb-aranyat Losonczi Dávid – videó
„Édesapám kitett magáért, hatalmas érzés volt, hogy ilyen tapsvihar közepette mehettem be a terembe” – mondta Losonczi Dávid az NSO Tv-nek, miután hétfőn klubja, az ESMTK Csili Művelődési Központban rendezett karácsonyi évzáró ünnepségén átvehette a bírói hiba miatt utólag neki megítélt világbajnoki övet és aranyérmet.
„Látszik rajtam, mekkora öröm, hogy átvehettem az aranyérmem, mosolygok, mint a tejbetök. Hosszú idő telt el azóta, hogy a vb-n ezüstérmesként hagytam el a szőnyeget, s nem is számítottam rá, hogy végül meg fogom kapni az aranyérmet. De az igazság utat tört magának” – mondta Losonczi Dávid az aranyéremmel a nyakában, a világbajnoki övvel a vállán.
Videónkban megmutatjuk az éremátadás legérzelmesebb pillanatait, világbajnokunk elmondja, hogyan élte ezt meg a vastaps közepette, s miért nem jöttek ezúttal az örömkönnyek a himnusz alatt.
Legfrissebb hírek

Gyertyagyújtással emlékeznek Németh Zsanettre
Birkózás
2026.06.24. 15:18

A NOB 2029-ben döntene a 2036-os játékok helyszínéről
Egyéb egyéni
2026.06.22. 18:03

Köln megerősítette olimpiarendezési tervét
Egyéb egyéni
2026.06.20. 17:09
Ezek is érdekelhetik





