
Lehmann Csongorék idén az előkelő ötödik helyen zárták a versenyt (Fotó: Dömötör Csaba, archív)
A jövő évben is Hamburgban kerül sor a triatlonosok vegyesváltó-világbajnokságára.
A hírt kedden a német sportági szövetség jelentette be, amely így sorozatban tizedik alkalommal lesz házigazdája a vegyes váltók vb-jének.
Az észak-német kikötővárosban idén júliusban a hazai váltó diadalmaskodott, míg a Lehmann Csongor, Bragmayer Zsanett, Dévay Márk, Kropkó Márta összeállítású magyar négyes az előkelő ötödik helyen végzett.
Legfrissebb hírek

Triatlon Eb: Dévay Márk ötödik, Kropkó Márta hatodik
Egyéb egyéni
2026.06.13. 23:20
Ezek is érdekelhetik






