
Szűcs Luca (Fotó: Árvai Károly)
A női kardozók isztambuli szatelitversenyét Szűcs Luca nyerte meg, míg a férfiaknál Rabb Krisztián második lett.
A hazai szövetség honlapjának beszámolója szerint a magyar olimpikonok közül ők ketten szerepeltek a törökországi viadalon, amely felkészülési állomás volt a három hét múlva kezdődő világkupaszezonra.
A csapatban kétszeres világbajnok Szűcs 57 fős mezőnyben lett első úgy, hogy a döntőben 15:9-re verte meg az olasz Elisabetta Borrellit, míg a válogatottal idén Európa-bajnok, olimpiai ezüstérmes Rabb 93 kardozó közül lett második, ő a fináléban a török csapattal Eb-bronzérmes Furkan Yamantól kapott ki 15:14-re.
Legfrissebb hírek

Aranyérmes a férfi kardcsapat az Európa-bajnokságon!
Egyéb egyéni
2026.06.20. 21:42

Vívó Eb: döntős a férfi kardcsapat!
Egyéb egyéni
2026.06.20. 16:15

Vívó Eb: négy között a férfi kardcsapat
Egyéb egyéni
2026.06.20. 14:02

Vívó Eb: Szatmári András már érmes Antonyban
Egyéb egyéni
2026.06.17. 19:24

Szatmári András az Eb előtt: Képesek vagyunk nyerni!
Egyéb egyéni
2026.06.13. 08:13
Ezek is érdekelhetik



