Öttusázókat köszöntöttek az NSÜ székházában

   Munkatársunktól Munkatársunktól
2024.11.09. 07:00
Détári Lajos (balról), Bíró Péter, Martinek János, Mizsér Attila, Fábián László és Balogh Gábor
A Nemzeti Sportügynökség (NSÜ) nyáron költözött be új, XI. kerületi székházába, ami a sportszakma és a sportkultúra központjává vált. Megvalósult a régi álom, mert a korábban több, mint öt különböző helyszínen dolgozó munkatársak, immáron együtt, hatékonyabban dolgozhatnak a magyar sport sikereiért.

Ezt megünnepelve pénteken baráti találkozón az NSÜ a székházában fogadta a 1988-as szöuli olimpiai öttusa bajnokait, Martinek Jánost, Fábián Lászlót, Mizsér Attilát, valamint Balogh Gábort, a Magyar Öttusa Szövetség elnökét, akiket Bíró Péter elnök-vezérigazgató köszöntött, aki szintén öttusázó volt. A jó hangulatú, kötetlen beszélgetésen megjelent a hétszeres világválogatott labdarúgó, Détári Lajos is, aki Nemzeti Sportügynökség közelmúltban kinevezett nagykövete lett, tájékoztatta szerkesztősegünket az NSÜ.

A találkozón az NSÜ megerősítette elhatározását arra vonatkozóan, hogy a missziójába bevonja a volt és az aktív élsportolókat.

 

Legfrissebb hírek

Szép Balázs finalista a budapesti öttusa-vk-döntőn

Egyéb egyéni
11 órája

Öttusa: Tárkányi Zsombor lemaradt a fináléról a budapesti vk-döntőn

Egyéb egyéni
14 órája

Öttusa-vk-döntő: „Legyőzöm a június tizenkettedikei Guzi Blankát” – Guzi Blanka

Egyéb egyéni
16 órája

Öttusa-vk: Guzi Blanka és Erdős Rita küzd meg a legjobb helyekért a nőknél

Egyéb egyéni
2026.06.26. 17:01

Guzi Blanka és Erdős Rita is bejutott a fináléba az A-csoportból a budapesti vk-döntőn

Egyéb egyéni
2026.06.26. 13:27

Öttusa: Minden percét élveztem a hazai vk-versenynek – Erdős Rita

Egyéb egyéni
2026.06.25. 19:18

Détári után Benbuali a következő NB I-es gólszerző világbajnokságon – videók

Foci vb 2026
2026.06.23. 07:29

Fábián László: Az Olimpia Napján a napi mozgásé a főszerep

Egyéb egyéni
2026.06.20. 14:49
Ezek is érdekelhetik