Triatlon vb-sorozat: rajt Abu-Dzabiban három magyarral

2025.02.14. 10:08
Kropkó Márta a nyitó versenyen mutatkozik be a felnőttek között (Fotó: FB/Magyar Triatlon Szövetség)
Három magyar triatlonista vesz részt a hétvégén Abu-Dzabiban a világbajnoki sorozat első állomásán.

A nyitó versenyen debütál a felnőttek között Kropkó Márta, rajta kívül pedig Bicsák Bence és Faldum Gábor is indul – a magyar szövetség tájékoztatása szerint. Szombaton a nők, vasárnap a férfiak állnak rajthoz Abu-Dzabiban, ahol tavaly a kedvezőtlen időjárási körülmények miatt elmaradt a szezonnyitó.

A vb-sorozat hét versenyből áll: az Egyesült Arab Emírségek fővárosa mellett Jokohama (május 17.), Szardínia (május 31.), Hamburg (július 12-13.), Karlovy Vary (szeptember 14.) és a kínai Vejhaj (szeptember 26.) látja vendégül a legjobb triatlonosokat, a döntőre pedig október 15-19-én az ausztráliai Wollongongban kerül sor.

Legfrissebb hírek

Lehmann Csongor ismét a győzelmet veszi célba Tiszaújvárosban

Atlétika
7 órája

Triatlon-vb-sorozat: tizenötödik lett a magyar vegyes váltó

Egyéb egyéni
2026.06.21. 19:18

Triatlon elit sprint ob: Trungel-Nagy Zalán és Nádas Nóra Romina sikere Ajkán

Egyéb egyéni
2026.06.21. 17:33

Triatlon-vb-sorozat: Peszleg Dominika 30. lett Quiberonban

Egyéb egyéni
2026.06.20. 15:34

Triatlon Eb: Dévay Márk ötödik, Kropkó Márta hatodik

Egyéb egyéni
2026.06.13. 23:20

Faldum Gábor és Zelinka Gabriella győzött a középtávú triatlon ob-n

Egyéb egyéni
2026.06.13. 15:26

Triatlon vb-sorozat: három magyar az első húsz között a férfiaknál Szardínián

Egyéb egyéni
2026.05.30. 17:07

Triatlon vb-sorozat: Kropkó Márta tizedik lett Szardínián

Egyéb egyéni
2026.05.30. 13:48
Ezek is érdekelhetik