A Dinamo Zagreb labdarúgóklubja hivatalos honlapján bejelentette, hogy a vezetőedző Velimir Zajec nem folytatja munkáját a csapatnál.
Zajec a Siófok ellen megtekintette a Győri ETO csapatát vasárnap – úgy értékelt, hogy a zágrábiakat a BL selejtezőjében búcsúztató moldovai Sheriff erősebb Pintér Attila csapatánál –, és arra készült, hogy ma edzést vezényel csapatának. Ehhez képest az ügyvezető Zdravko Mamic délben bejelentette, hogy már nem ő a Dinamo trénere…
A Győri ETO augusztus 19-én hazai pályán kezd a Dinamo Zagreb ellen az Európa-liga playoffkörében, a visszavágót augusztus 26-án a zágrábi Makszimirban rendezik.
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32

Josko Gvardiol kommandós gyakorlattal készült a vb-re
Foci vb 2026
2026.06.17. 12:17
Ezek is érdekelhetik





