DVSC: Jókor jött a pofon, a Sampdoria ellen kijönnénk a gödörből - Varga

2010.09.28. 17:29
Címkék
Varga József, a DVSC-TEVA középpályása szerint jókor jött a Siófok elleni pofon (1–4), a Sampdoria elleni idegenbeli Európa-liga-mérkőzésen pedig már kilábalnának a gödörből – adta hírül a klub hivatalos honlapja.

„Minden csapat rosszul éli meg, ha nem jönnek a sikerek. Az NB I-ben különösen fájó vereségeket szenvedtünk, olyan meccseket is elveszítettünk, amelyeket meg kellett volna nyerni. Sose jön jókor egy hullámvölgy, de még a bajnokság elején vagyunk, nem vagyunk nagy hátrányban, vagyis jókor jött a pofon.

Remélem, összeszedjük magunkat, mindenki lerendezi a fejében a történteket. Ez a csapat, amelyik most a rosszabbik arcát mutatta, képes arra, hogy visszanyerje a formáját, és újra azt játssza, amit megszokhattak tőle. A Sampdoria otthonában nem mi leszünk az esélyesek, ám úgy utazunk el, hogy mindenképpen szeretnénk jól teljesíteni.

Mindenki elégedett lenne, ha helytállna a csapat, bízom abban, hogy sikerül. Nehéz lesz, de remélem, ez lesz az a meccs, amikor a csapat kijön a gödörből, és elindul felfelé” – nyilatkozta Varga a dvsc.hu-nak.

Legfrissebb hírek

Megdőlt a vb-gólrekord, Törökország a hajrában szerzett góllal az amerikaiak elleni győzelemmel búcsúzott

Foci vb 2026
1 perce

Kéz a kézben megy tovább Paraguay és Ausztrália; Törökország nyert egy meccset

Foci vb 2026
2 perce

Videó: Goretzka rossz buszra szállt a meccs után

Foci vb 2026
33 perce

A cserecsapatok csatája gólgazdag, San Franciscóban mindenkinek jó az iksz – félidők

Foci vb 2026
1 órája

Koeman bízott a jó kezdésben, de talált hibákat is a holland játékban

Foci vb 2026
1 órája

Már a csoportkörben megdőlt a nézőcsúcs: több, mint 3.5 millió szurkoló a világbajnokságon

Foci vb 2026
1 órája

Már most vb-rekord az öngólok száma

Foci vb 2026
1 órája

Gyorsan vezetést szerzett USA, de az eddig gól nélküli törökök fél óra alatt fordítottak – videó

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik