El, I-csoport: Fantasztikus gólokat kaptunk - Herczeg András

2010.09.16. 23:25
Címkék
A labdarúgó Európa-liga I-csoportjának 1. fordulójában a magyar bajnok Debrecen 5–0-ra kikapott az ukrán Metaliszt Harkivtól a Puskás Ferenc Stadionban. Herczeg András klubmenedzser a találkozó utáni értékelésében túlzónak érezte a különbséget.

„Azt gondolom, hogy gratulálnunk kell az ellenfélnek, mert kiváló napot fogott ki, és remekül játszott, ugyanakkor túlzónak érzem a különbséget. A kiállítás döntően befolyásolta a mérkőzést, ebben a helyzetben nem tudtunk mit kezdeni a hátránnyal. Úgy érzem, hogy tisztességgel próbálkoztunk, Ramos beadása után is volt például helyzetünk, de nem sikerült értékesíteni őket.”

„A folytatásban demoralizáló gólokat kaptunk, amelyek után szétestünk. El kell ismernünk, hogy fantasztikus találatokat szereztek a harkiviek, és megérdemelték a győzelmet” – mondta Herczeg András a mérkőzést közvetítő Story Tv4-nek.

„A folytatásban demoralizáló gólokat kaptunk, amelyek után szétestünk. El kell ismernünk, hogy fantasztikus találatokat szereztek a harkiviek, és megérdemelték a győzelmet” – mondta Herczeg András a mérkőzést közvetítő Story Tv4-nek.

Legfrissebb hírek

Nem lehet nem szeretni a holland szurkolókat – videó

Foci vb 2026
16 perce

Hollandia gyorsan eldöntötte, a japán–svéden még nincs gól – félidők

Foci vb 2026
34 perce

Mutatjuk a holland gólokat

Foci vb 2026
35 perce

Videó: hét perc után ezzel a két góllal vezet Hollandia Tunézia ellen

Foci vb 2026
51 perce

„Kérlek, hagyd már abba ezt az ostobaságot, de komolyan...” – Nagelsmann kiakadt a németek veresége után

Foci vb 2026
51 perce

Elkezdődtek az F-csoport küzdelmei

Foci vb 2026
1 órája

Statisztikák: Ecuador a negyedik amerikai csapat, amelyik vb-n legyőzte Németországot

Foci vb 2026
1 órája

Vb 2026: Tunézia–Hollandia 0–2

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik