A Juventus harmadik Európa-liga-mérkőzésén is döntetlent játszott, ezúttal a Salzburg vendégeként. Luigi Delneri, a „zebrák" vezetőedzője szerint csapata kiesik a sorozatból, ha a folytatásban is ilyen teljesítményt nyújt.
„Ha továbbra is így játszunk, akkor kiesünk az Európa-ligából" – összegezte csapata teljesítményét Luigi Delneri, a Juventus vezetőedzője a Salzburg elleni 1–1-et követően.
„Néhány játékos, például Amauri még nincsen százszázalékos erőnléti állapotban. A második félidőben már nagyobb hittel, nagyobb bizonyítási vággyal játszottunk" – mondta a szakember, aki szerint Milos Kraszics beállása jót tett az együttesnek.
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32

A Vojvodina edzője bevonzotta a Ferencvárost
Európa-liga
2026.06.16. 18:55
Ezek is érdekelhetik





