A Nemzetközi Automobil-szövetség rasszizmus-ellenes kampányt indít a Formula-1-ben, ennek első állomása az április 25-27.-én sorra kerülő Spanyol Nagydíj lesz.
A „Versenyzés a rasszizmus ellen” nevet viselő akció előzménye, hogy a közelmúltban a barcelonai tesztelésen néhány szurkoló trágár kifejezésekkel és transzparensekkel szidalmazta Lewis Hamiltont, a McLaren-Mercedes versenyzőjét. A brit pilóta csapat már jelezte, csatlakozik az FIA kampányához.
Legfrissebb hírek

A Mercedest aggasztja a McLaren tempója az Osztrák Nagydíjon
F1
2026.06.26. 22:45
Ezek is érdekelhetik






