Ron Dennis, McLaren Mercedes igazgatója örülne, ha a következő évtizedben húszra nőne az egy évadban megrendezendő futamok száma, ahogy az a Nemzetközi Automobil Szövetség terveiben szerepel.
Ron Dennis azonban óvatosságra is int, szerinte nem lenne helyes, ha ennél több versenyre kerülne sor. A wokingi istálló feje üdvözölné, ha a naptárba bekerülne egy-egy orosz, indiai, dél-koreai, Abu Dhabi-i és katari futam is."Jó lenne, ha ezek az országok is részesei lennének a Száguldó Cirkusznak, mert logisztikailag ez még kivitelezhető, és nagymértékben növelné a sportág népszerűségét." - jelentette ki Dennis.
Legfrissebb hírek

F1: hőségriadó az Osztrák Nagydíjon
F1
2026.06.25. 11:38

Formula–1: jövőre plusz egy tesztnapot kapnak a csapatok
F1
2026.06.23. 16:35
Ezek is érdekelhetik





