Büntetést kapott a Forma-1-es Török Nagydíjon Giancarlo Fisichella, a Force India pilótája, aki a világbajnoki sorozat isztambuli állomásán a pénteki szabadedzések során a piros jelzés ellenére kihajtott a boxutcából.
Az olasz versenyző a szombati időmérőn elért helyezéséhez képest három pozícióval hátrébbról kényszerül majd rajtolni a vasárnapi futamon. (MTI)
Legfrissebb hírek

A Mercedest aggasztja a McLaren tempója az Osztrák Nagydíjon
F1
2026.06.26. 22:45
Ezek is érdekelhetik






