
A Red Bull 2010-es versenygépe
A nagycsapatok közül utolsóként a Red Bull mutatta be idei versenyautóját: a konstruktőrök között az előző szezonban második helyet szerző istálló szerda reggel a spanyolországi Jerezben rántotta le a leplet az RB6-os modellről.
„Az új autó jobban néz ki, mint a tavalyi, és úgy tűnik, gyors lesz – nyilatkozta a gépről a pilóták tavalyi pontversenyében második helyet szerző Sebastian Vettel. – Hogy aztán tényleg gyors-e, az majd a pályán derül ki, akkor is, ha a számítógépes elemzések adatai nagyon kedvezőek. De azt hiszem, rendben lesz."
Legfrissebb hírek

F1: hőségriadó az Osztrák Nagydíjon
F1
2026.06.25. 11:38

Formula–1: jövőre plusz egy tesztnapot kapnak a csapatok
F1
2026.06.23. 16:35
Ezek is érdekelhetik





