A hétszeres világbajnok Michael Schumacher úgy véli, csapata, a Mercedes aligha arat győzelmet a 2010-es Formula–1-es szezon nyitó futamán, a Bahreini Nagydíjon.
Schumacher azt követően nyilatkozott a sajtónak, hogy a hetedik helyen végzett a Barcelonában zajló teszt második napján. A német klasszis elmondta: „még nem vagyunk abban a helyzetben, amelyben lenni szeretnénk, hogy az első nagydíjakon rögtön a győzelemért versenyezhessünk."
Schumacher hozzátette, a tavaly konstruktőri vb-címet szerző Brawn utódjának számító Mercedes nincs messze a három élcsapattól, a Ferraritól, a Red Bulltól és a McLarentől.
Legfrissebb hírek

F1: hőségriadó az Osztrák Nagydíjon
F1
2026.06.25. 11:38

Formula–1: jövőre plusz egy tesztnapot kapnak a csapatok
F1
2026.06.23. 16:35
Ezek is érdekelhetik





