Formula-1: a Hell meghosszabbította a szerződését a Williams-csapattal

2010.03.12. 14:09
A Hell energiaital szerződést hosszabbított a Williams-csapattal, így az eddig összesen 16 konstruktőri, illetve versenyzői vb-címet szerző istálló magyar érdekeltségű csapatként versenyez a Formula–1-es világbajnokság hét végén startoló 2010-es szezonjában.

A szezon során a Hell lesz a pilóták és a csapat hivatalos itala, és amellett, hogy a márka logója felkerül a Williams versenyautók hátsó szárnyára, a versenyzők és a csapat ruházatán is látható lesz. A leglátványosabb elem a sisak: a Hell által tervezett fejfedő garantálja, hogy Rubens Barrichello és Nico Hülkenberg „kis ördögként” száguldozik majd a világ pályáin.

„Jelentős eredménynek tartom, hogy a Hell a gazdasági válság idején is növekedni tudott, és ez lehetőséget teremtett arra, hogy a szponzorációban is egy szinttel feljebb lépjünk. Immár egy nagynevű F1-es csapat meghatározó támogatói vagyunk " – hangsúlyozta Nagy Zsolt, a cég marketingigazgatója.

Hülkenberg a Hellel készül a futamokra
Hülkenberg a Hellel készül a futamokra
Legfrissebb hírek

A Mercedes maradt az élen az utolsó edzésen is, de ezúttal Russell volt a leggyorsabb

F1
1 órája

A Mercedest aggasztja a McLaren tempója az Osztrák Nagydíjon

F1
14 órája

Antonelli maradt az élen; Russell hatodik a második spielbergi edzésen

F1
19 órája

Antonelli vezérletével a Mercedes volt a leggyorsabb a spielbergi nyitányon

F1
23 órája

FIA: eltörölték az elnökre vonatkozó mandátumkorlátozást

Egyéb autó-motor
2026.06.25. 19:02

A Ferrari új motorral támad; a Mercedes kész csapatutasításokat alkalmazni Spielbergben

F1
2026.06.25. 17:03

F1: hőségriadó az Osztrák Nagydíjon

F1
2026.06.25. 11:38

Formula–1: jövőre plusz egy tesztnapot kapnak a csapatok

F1
2026.06.23. 16:35
Ezek is érdekelhetik