Mivel Fernando Alonso összetörte a Ferrariját a Monacói Nagydíj harmadik szabadedzésén, nem tudott részt venni az időmérőn. A spanyol klasszis így a boxutcából rajtol majd a holnapi futamon, de ennek ellenére nem tett le arról, hogy pontot szerez.
„Meglátjuk. Monacóban nagyon nehéz dolgod van, ha az utolsó helyről kell rajtolnod, de hosszú a futam, és Schumacher 2006-ben utolsóként indulva az ötödik lett. Így az a cél, hogy szerezzek néhány pontot. Meglátjuk, hogy leszek-e ennyire szerencsés" – nyilatkozta a kétszeres világbajnok spanyol.
Legfrissebb hírek

A Mercedest aggasztja a McLaren tempója az Osztrák Nagydíjon
F1
2026.06.26. 22:45
Ezek is érdekelhetik






