Jenson Button csalódott és dühös volt a Monacói Nagydíj időmérő edzése után, mivel a Q3-ban Felipe Massa feltartotta az egyik gyors körén. A brazil pilóta állítja, nem volt szándékos, amit tett.
„Nagyon dühítő. Nem tudom, milyen lett volna a köridőm, ha (Massa) nem lett volna az utamban, mivel durván lelassított" – nyilatkozta Jenson Button az időmérő edzés után. A címvédő világbajnok végül a nyolcadik helyről várhatja a holnapi futamot.
Felipe Massa cáfolta, hogy szándékosan tartotta volna fel a brit pilótát. „Volt előttem egy autó, amely lassított, ezért én is azt tettem. Amikor láttam, hogy Jenson érkezik, azonnal elkezdtem nyomni a gázt, így teljesen egyértelmű, hogy nem volt szándékos" – nyilatkozta a Ferrari brazil pilótája, aki a negyedik rajtkockából indulhat.
Legfrissebb hírek

F1: hőségriadó az Osztrák Nagydíjon
F1
2026.06.25. 11:38

Formula–1: jövőre plusz egy tesztnapot kapnak a csapatok
F1
2026.06.23. 16:35
Ezek is érdekelhetik





