Stefano Domenicali, a Formula–1-es Ferrari sportigazgatója szerint az istálló az idén gyengén teljesített, de hisz abban, hogy a hátralévő versenyeken sikeres lesz.
"Mélyen a lehetőségeink alatt szerepeltünk, de ez nem lesz mindig így" - nyilatkozta Domenicali a La Stampa című napilapnak. "Hiszem, hogy a hétvégi német futamon feltámadunk. Versenyről versenyre jobb lesz az autónk.
A legutóbbi, Silverstone-ban rendezett viadalon mindkét ferraris pilóta pocsékul szerepelt: a spanyol Fernando Alonso a 14., a brazil Felpie Massa pedig a 15. lett. A vb-pontversenyben Alonso az 5., Massa a 8., míg a csapatok versenyében a Ferrari jelentős ponthátránnyal csak a harmadik.
Legfrissebb hírek

F1, Osztrák Nagydíj, időmérő
F1
41 perce

F1: hőségriadó az Osztrák Nagydíjon
F1
2026.06.25. 11:38
Ezek is érdekelhetik





