A McLaren-Mercedes csapatfőnöke, Martin Whitmarsh a hétvégi Német Nagydíj előtt elmondta, istállója szeretné megvédeni első helyét mind a világbajnoki, mind a konstruktőri pontversenyben.
„Vagyunk olyan helyzetben, hogy megnyerjük a világbajnokságot. Megvannak a pilótáink, akik képesek erre, és a csapatunk már korábban is nyert világbajnokságot, így tudja, mi a teendő" – nyilatkozta Whitmarsh a hétvégi Német Nagydíj előtt.
A McLaren a konstruktőri pontversenyben is az élen áll (a wokingiak 278 pontot gyűjtöttek, a második a 249 egységnél járó Red Bull), míg a pilóták versenyében a 145 pontos Lewis Hamilton vezet csapattársa, a 133 pontos Jenson Button előtt.
Legfrissebb hírek

A Mercedest aggasztja a McLaren tempója az Osztrák Nagydíjon
F1
2026.06.26. 22:45
Ezek is érdekelhetik






