A Formula–1-es Dél-koreai Nagydíj szervezői bejelentették, hogy az idei futamot több mint 35 millió dolláros veszteséggel zárták. A verseny a 2010-es szezonban került be az F1 versenynaptárába, akkor 50 millió dolláros volt a veszteség.
A szervezők remélik, a futam hosszabb időre meg tud maradni az F1-es versenynaptárban. A Koreai GP 2010-ben hétéves szerződést kötött az F1-gyel.
Legfrissebb hírek

F1: hőségriadó az Osztrák Nagydíjon
F1
2026.06.25. 11:38

Formula–1: jövőre plusz egy tesztnapot kapnak a csapatok
F1
2026.06.23. 16:35
Ezek is érdekelhetik





