A Red Bull-istálló a Brazil GP-n a Renault tanácsát elfogadva a lehető legújabb generátorra vált, miután az Amerikai Nagydíjon a Lotus, a Williams és a Caterham is gond nélkül vetette be az eszközt. A világbajnok istálló azonban egy régebbi verziót használt, amely tönkrement Mark Webber autójában.
„Minden teszten átment az új generátor, amelyet először Austinban használtunk. A Williams, a Lotus és a Caterham is elégedett volt vele, s egyes példányok már kétezer kilométer felett járnak. A Red Bullnak nem kell aggódnia emiatt" – mondta Remi Taffin, a Renault műszaki vezetője a Magnetti Marelli által gyártott alkatrészről, amelynek korábbi verziói Webber kiesése előtt Sebastian Vettellel kétszer is kibabráltak.
Legfrissebb hírek

F1: hőségriadó az Osztrák Nagydíjon
F1
2026.06.25. 11:38

Formula–1: jövőre plusz egy tesztnapot kapnak a csapatok
F1
2026.06.23. 16:35
Ezek is érdekelhetik





