A Red Bull-istálló remekül kezdett az austini Amerikai Nagydíj hétvégéjén, Sebastian Vettel pénteken mindkét szabadedzést az élen zárta, a másodikon ráadásul csapattársa, Mark Webber lett a második. Az új texasi pálya nagyon tetszik a pilótáknak, azzal együtt is, hogy rengeteg gondot okozott nekik az első nap.
Legfrissebb hírek

F1: hőségriadó az Osztrák Nagydíjon
F1
2026.06.25. 11:38

Formula–1: jövőre plusz egy tesztnapot kapnak a csapatok
F1
2026.06.23. 16:35
Ezek is érdekelhetik





