Sebastian Vettel szerint túlságosan is rosszak voltak a körülmények Interlagosban a Brazil Nagydíj első napján ahhoz, hogy meg lehessen ítélni, melyik csapat milyen erőt képvisel az idényzárón.
„Nagyon meleg volt ma, az aszfalt rettentően csúszott, s ahogy elnéztem, mindenkinek volt valamilyen problémája. Minden bizonytalannak tűnik, még várni kell arra, hogy kiderüljön a valós erősorrend – mondta Vettel. – Nem aggódunk, végrehajtottuk a pénteki feladatunkat. Nem tudjuk, milyen idő lesz, Sao Paulóban minden előfordulhat. Talán vasárnap hidegebb lesz, és eshet is."
Legfrissebb hírek

F1: hőségriadó az Osztrák Nagydíjon
F1
2026.06.25. 11:38

Formula–1: jövőre plusz egy tesztnapot kapnak a csapatok
F1
2026.06.23. 16:35
Ezek is érdekelhetik





