A Red Bull 2013-as F1-es bemutatóján Sebastian Vettelé a nap mondása. Amikor arról kérdezték a háromszoros világbajnok pilótát, mik a tervei idén a világuralomra, viccesen megjegyezte: „Német vagyok, de nem beszéltem világuralomról. Nincs is bajszom!"
Legfrissebb hírek

A Mercedest aggasztja a McLaren tempója az Osztrák Nagydíjon
F1
2026.06.26. 22:45
Ezek is érdekelhetik






