Fernando Alonso tudta, hogy nem a Ferrari lesz a leggyorsabb a Formula-1-es Ausztrál Nagydíj első szabadedzésein. A spanyol pilóta elmondta: sokat kell még dolgozniuk, messze vannak a legjobbjuktól.
„Nem számítok nagy meglepetésre, tudtuk, hogy nem mi vagyunk a leggyorsabbak, és ez pénteken is bebizonyosodott – nyilatkozta Fernando Alonso, a Ferrari pilótája a pénteki tréningek után. –Az autó jól reagál, de pontosan tudjuk, sokat kell még dolgoznunk azért, hogy kihozzuk belőle a legjobbat.”Fernando Alonso, a Ferrari pilótája a pénteki tréningek után. –Az autó jól reagál, de pontosan tudjuk, sokat kell még dolgoznunk azért, hogy kihozzuk belőle a legjobbat.”
Legfrissebb hírek

A Mercedest aggasztja a McLaren tempója az Osztrák Nagydíjon
F1
2026.06.26. 22:45
Ezek is érdekelhetik






