F1: az összes pilóta nyilatkozata a Német Nagydíj után
Sebastian Vettel úgy véli, ha két körrel tovább tartott volna a Német Nagydíj, nem bírta volna maga mögött tartani Kimi Räikkönent. Adrian Newey, a Red Bull technikai vezetője viszont azt mondta, még két kör, és a Lotuson elkopnak a lágy gumik, úgyhogy ez nem osztott, nem szorzott. A Lotus finn pilótája elsősorban azt bánja, hogy egyáltalán kiállt a lágy gumikért, szerinte kibírták volna a hajrát a közepesen kemény abroncsai. Fernando Alonso a stratégiájáról, Lewis Hamilton a Mercedes gumikezeléséről nyilatkozott lemondóan.
Legfrissebb hírek

A Mercedest aggasztja a McLaren tempója az Osztrák Nagydíjon
F1
2026.06.26. 22:45
Ezek is érdekelhetik







