F1: Räikkönen jobban van, rajthoz áll a versenyen
A szombaton súlyos derékfájásra panaszkodó, a Szingapúri Nagydíj időmérő edzését csupán a 13. helyen záró Kimi Räikkönen vasárnapra jobban lett, s mindenképpen rajthoz áll a magyar idő szerint 14 órakor kezdődő versenyen.
A 2001-es sauberes tesztbalesete óta időnként visszatérő gondjáról kiderült, hogy az első szabadedzésen újult ki, amikor megdobta az autóját az egyik kerékvető, és keményen érkezett vissza az útra. A harmadik szabadedzésen annyira fájt a dereka, hogy a pálya leghepehupásabb részein levegőt sem bírt venni.
Legfrissebb hírek

F1: hőségriadó az Osztrák Nagydíjon
F1
2026.06.25. 11:38

Formula–1: jövőre plusz egy tesztnapot kapnak a csapatok
F1
2026.06.23. 16:35
Ezek is érdekelhetik






