F1: bemutatták a száguldó cirkusz új logóját
A Formula–1-es idény végeztével az F1 új tulajdonosa, a Liberty Media bemutatta a sportág új logóját. A prezentációra rögtön az Abu-dzabi Nagydíj dobogós ceremóniája után került sor, bár éles szemű tévénézők már a pezsgőzés során kiszúrhatták az új emblémát, ez szerepelt ugyanis a pezsgős – rózsavizes – palackokon is, amivel a dobogósok locsolták egymást. Íme, a kisfilm, amellyel új korszak kezdetét nyitotta meg a Liberty Media.
Legfrissebb hírek

F1: hőségriadó az Osztrák Nagydíjon
F1
2026.06.25. 11:38

Formula–1: jövőre plusz egy tesztnapot kapnak a csapatok
F1
2026.06.23. 16:35
Ezek is érdekelhetik






