F1: a balesete óta először posztolt képet magáról Alonso

Fernando Alonso mindent megtesz a gyors gyógyulás érdekében (Fotó: AFP - a kép illusztráció)
A balesete óta először posztolt magáról fotót a kétszeres Formula–1-es világbajnok Fernando Alonso.
Mint ismert, a F1-be két év szünet után az Alpine-nal visszatérő Fernando Alonso az előző héten szenvedett balesetet kerékpáros edzés közben a svájci utakon, Lugano közelében. Az esetről az elsők között a La Gazzetta dello Sport számolt be, amit később az enstone-i csapat is megerősített a közösségi oldalain.
A 39 éves versenyzőnek a gázolás következtében eltört az állkapcsa, ami miatt a kórházban megműtötték, hétfőn viszont már elhagyhatta az intézményt. Alonso szerda este a közösségi oldalára feltöltött egy fotót, egyúttal üzent is a szurkolóknak.
„D-vitamin, rugós kötél és némi séta a szinten tartáshoz. Mindennel boldog vagyok, és hálás az üzenetekért.”
Legfrissebb hírek

A Mercedest aggasztja a McLaren tempója az Osztrák Nagydíjon
F1
2026.06.26. 22:45

Hamilton olyat tett, amire előtte csak Fangio volt képes
F1
2026.06.16. 11:47
Ezek is érdekelhetik






