F1: a Red Bull az élre ugrott – elsőként mutatja be új autóját

2022.02.03. 12:12
null
Visszatér a TAG Heuer (Fotó: redbullracing.com)
A Formula–1-es világbajnokságban szereplő, Max Verstappen személyében az egyéni világbajnokot adó Red Bull istálló közölte, február 9-én mutatja be 2022-es autóját, s ezzel az összes csapatot megelőzi.

Az alábbi videóból a dátum mellett egy fontos dolog derül még ki Max Verstappen és Sergio Pérez 2022-es autójával kapcsolatban: valószínűleg az erőforrást ismét a svájci óramárka, a TAG Heuer után nevezik el – a cég már 2016–2018 között a nevét adta az energiaitalosok motorjainak, amelyeket akkor a Renault gyártott.

A Red Bull az autójának az RB18-as kódnevet adta, amely a tavaly használt RB16B-t követi, vagyis a 17-es kimarad a sorból.

Az F1-es mezőnyből már csak a Haas és a Williams nem jelentette be, hogy mikor mutatja be jövő évi autóját.

 


 

F1-ES AUTÓBEMUTATÓK IDŐPONTJAI
Február 9.Red Bull
Február 10.Aston Martin
Február 11.McLaren
Február 14.AlphaTauri
Február 17.Ferrari
Február 18.Mercedes
Február 21.
Alpine
Február 27.Alfa Romeo
Legfrissebb hírek

A Mercedes maradt az élen az utolsó edzésen is, de ezúttal Russell volt a leggyorsabb

F1
1 órája

A Mercedest aggasztja a McLaren tempója az Osztrák Nagydíjon

F1
16 órája

Antonelli maradt az élen; Russell hatodik a második spielbergi edzésen

F1
21 órája

Antonelli vezérletével a Mercedes volt a leggyorsabb a spielbergi nyitányon

F1
Tegnap, 14:35

FIA: eltörölték az elnökre vonatkozó mandátumkorlátozást

Egyéb autó-motor
2026.06.25. 19:02

A Ferrari új motorral támad; a Mercedes kész csapatutasításokat alkalmazni Spielbergben

F1
2026.06.25. 17:03

F1: hőségriadó az Osztrák Nagydíjon

F1
2026.06.25. 11:38

Formula–1: jövőre plusz egy tesztnapot kapnak a csapatok

F1
2026.06.23. 16:35
Ezek is érdekelhetik