A Németország–Görögország Európa-bajnoki negyeddöntőn Mario Gomez, Thomas Müller és Lukas Podolski is kimaradt a németek megszokott kezdőjéből. Utóbbi szerint mellőzése csak átmeneti jellegű.
„Csalódott vagyok, mert játszani akartam a görögök ellen, de ezt tudomásul kell venni, ilyen a sport – így a százszoros válogatott támadó. – Ennél sokkal fontosabb, hogy győztünk, és ha csak egyszer kerültem kispadra, nincs is miért aggódnom. Feltételezem, az elődöntőn már a kezdőben leszek.”
Legfrissebb hírek

Schlotterbeck számára véget ért a világbajnokság
Foci vb 2026
2026.06.22. 14:14

Bajban a német válogatott és Nagelsmann?
Foci vb 2026
2026.06.22. 08:32

Manuel Neuer a vb után visszavonul a válogatottól
Foci vb 2026
2026.06.18. 21:18
Ezek is érdekelhetik




