Eb 2016: a montenegróiakat és az oroszokat is megbüntethetik
Az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) Montenegrót és Oroszországot is megbüntetheti azt követően, hogy 0–0-s állásnál félbeszakadt a két válogatott egymás elleni Európa-bajnoki selejtezője pénteken Podgoricában.
A félbeszakadt összecsapás után a rendező montenegróiak járhatnak rosszabbul, hiszen a berepülő pirotechnikai eszközök, törmelékek miatt nem lehetett lejátszani a mérkőzést, a 67. percben végleg lefújta a német játékvezető. Ugyanakkor az orosz szövetség is büntetést kaphat, mert a vendégszurkolók ugyancsak tárgyakat dobáltak a játéktérre.
Az UEFA tájékoztatása szerint a pénteki eseményeket követően Oroszország hivatalosan is panaszt nyújtott be rendezési hiányosságok miatt.
Legfrissebb hírek

FIFA: az U15-ös vb-n térhetnének vissza az oroszok
Minden más foci
2026.06.25. 21:58

Az UEFA nem tervezi átvenni az ivószüneteket
Minden más foci
2026.06.21. 17:44

Lukács Norbert: Megérte kilépni a komfortzónámból
Kosárlabda
2026.06.12. 11:34
Ezek is érdekelhetik





