Eb 2020: a díszpáholyban is csak minden negyedik széken ülhetnek – fotó!

Balról jobbra magyar sálban: Berzi Sándor MLSZ-alelnök, Vági Márton főtitkár, Lejkó Gábor müncheni főkonzul és Csányi Sándor MLSZ-elnök
A díszpáholyban is csak minden negyedik széken szabad ülni és a maszk is kötelező a jelenlévőknek az Allianz Arénában a Németország–Magyarország Európa-bajnoki csoportmérkőzésen.

Legfrissebb hírek

Ma kialakul a második elődöntő párosítása
Foci Eb 2024
2024.07.06. 07:17
Ezek is érdekelhetik




