Eb 2020: a díszpáholyban is csak minden negyedik széken ülhetnek – fotó!

Munkatársunktól MunkatársunktólMunkatársunktól Munkatársunktól
2021.06.23. 21:51
null
Balról jobbra magyar sálban: Berzi Sándor MLSZ-alelnök, Vági Márton főtitkár, Lejkó Gábor müncheni főkonzul és Csányi Sándor MLSZ-elnök
A díszpáholyban is csak minden negyedik széken szabad ülni és a maszk is kötelező a jelenlévőknek az Allianz Arénában a Németország–Magyarország Európa-bajnoki csoportmérkőzésen.
Nyilasi Tibor, az MLSZ elnökségi tagja
Nyilasi Tibor, az MLSZ elnökségi tagja

 

Legfrissebb hírek

Mikel Oyarzabal: Nyugodtságot kell sugároznunk a fiatalabb játékosok felé

Foci vb 2026
2026.06.15. 21:01

Ilyen mezekben játszanak a H-csoport csapatai az első fordulóban

Foci vb 2026
2026.06.15. 16:28

Szavazzon a XXI. század góljára! – Fiola Attila, 2021. június 19., Magyarország–Franciaország 1–1

Magyar válogatott
2025.03.04. 10:52

Ma kialakul a második elődöntő párosítása

Foci Eb 2024
2024.07.06. 07:17

Vb 2022: mindössze két argentin fért be – íme, olvasóink álomcsapata

Foci vb 2022
2022.12.20. 17:12

Argentína: a vb-győzelem után Messi még a 2026-os tornán is ott lenne

Foci vb 2022
2022.12.20. 15:05

Vb 2022: Neymar és a franciák nyújtották a legjobb teljesítményt – elemzés

Foci vb 2022
2022.12.20. 14:12

Vb 2022: vajon ez mbappés zrika? Tininidzsát dobtak Messinek – videó

Foci vb 2022
2022.12.20. 13:56
Ezek is érdekelhetik