A walesiek kifütyülték a lengyelek himnuszát, amit rosszul is játszottak le – videó

A lengyelek a végén ismét elénekelték a himnuszukat (Fotó: Getty Images)
Mint arról beszámoltunk, Lengyelország tizenegyespárbajban győzött Walesben, így kijutott a nyári Európa-bajnokságra. A mérkőzés előtt a szervezők rosszul játszották le a lengyelek himnuszát, amelyet a walesi szurkolók egy része ki is fütyült. A tizenegyesek után azonban a vendégek a drukkereik előtt elénekelték a jó verziót.
„Nem lehet jó szavakkal jellemezni azt, amit a walesiek tettek a himnuszunkkal” – fogalmazott Robert Lewandowski.
Legfrissebb hírek

1000 drukkert „vásároltak” a katariak?
Foci vb 2026
Tegnap, 10:24

Így nyert Ecuador Németország ellen – vb-gólok videón
Foci vb 2026
2026.06.25. 22:28
Ezek is érdekelhetik



