Szoboszlai Dominik Musiala góljáról: „Jobb, ha nem mondok véleményt”
„Jobb, ha nem mondok véleményt, mert utána abból lesz a probléma. Látszott, hogy meglökték a Willit, aki nem egy kicsi játékos, hogy a szél elfújja. Én úgy gondolom, hogy fault volt, de inkább hagyjuk is ezt” – mondta Szoboszlai Dominik az M4 Sport mikrofonja előtt.
Mindez kísértetiesen hasonlított egy 2014-es José Mourinho-nyilatkozatra, amikor a portugál – miután a Chelsea kispadján 1–0-ra kikapott az Aston Villától – a következőket mondta a játékvezetésről: „Jobbnak látom, ha nem mondok semmit. Ha beszélek, akkor nagy bajban leszek, és én nem akarok kalamajkába keveredni.”
Legfrissebb hírek

Edzője és társai is megvédték Neuert
Foci vb 2026
2026.06.26. 10:37
Ezek is érdekelhetik





